Kiedy i jak nosić złote bransoletki?

  • Kategoria Uroda
  • Opublikowano:

Kiedy i jak nosić złote bransoletki?

You are currently viewing Kiedy i jak nosić złote bransoletki?

Od tysięcy lat złoto jest najwyżej cenioną ozdobą.

Do czego pasują złote bransoletki?

Dawniej złota biżuteria oznaczała wyższy status społeczny, a nawet w starożytnym Rzymie przynależność do warstwy arystokracji. Obecnie każdy może cieszyć się elegancki i ponadczasowym blaskiem złota.  Wybór biżuterii jest ogromny – są to między innymi złote bransoletki, pierścionki, łańcuszki, kolczyki, broszki i zawieszki. Coraz częściej złote ozdoby doceniają mężczyźni nosząc łańcuszki, złote bransoletki jako samodzielną ozdobę i do zegarków.

Złota biżuteria jest elegancka i zawsze na czasie. Pasuje praktycznie do wszystkich stylizacji. Ta bardziej delikatna i dyskretna sprawdzi się na co dzień – do pracy. Ta bardziej ozdobna z błyszczącymi kamieniami jest klasycznym dodatkiem do wieczorowych kreacji. Można ją również nosić do strojów sportowych czy stylizacji w stylu streetwear lub inspirowanej stylami muzycznymi czy folklorem różnych krajów. Nie ma tutaj ograniczeń wiekowych ani płci.

Gdzie najlepiej kupować złote bransoletki?

Złotą biżuterię najlepiej kupować w sklepach jubilerskich. Niestety korzystając z tak zwanych okazji  – ogłoszenia przez osobę prywatną lub na bazarze można natknąć się na przedmioty sfałszowane – może to być niższa próba, produkt pozłacany zamiast złotego albo stop przypominający do złudzenia złoto. Intergold.pl to firma, która oferuje pełną gamę złotej biżuterii dla kobiet i mężczyzn. Złote bransoletki intergold.pl wykonane są e złota o próbie 585. To zdecydowanie najlepsza próba dla złotej biżuterii noszonej na co dzień i na specjalne okazje. W sklepie intergold.pl można znaleźć różne rodzaje złotych bransoletek. Firma jako dystrybutor prowadzący również sprzedaż hurtową oferuje wyjątkowo konkurencyjne na rynku ceny. Ciekawostką jest fakt, że intergold.pl posiada w swoim sklepie internetowym również złote bransoletki do noszenia na nodze, nad kostką.

Jakie są rodzaje złotych bransoletek?

Trudno wymienić je wszystkie. Złote bransoletki mogą różnić się między sobą grubością i szerokością (a więc wagą), splotem i rodzajem złota. Mogą być także łączone z innymi materiałami. Bardzo delikatne złote motywy umocowane na sznurku to niezwykle popularna ozdoba zwana celebrytką. Na wieczorowe okazje sprawdzą się złote bransoletki z kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi, cyrkoniami lub perłami. Do współczesnych,a  nawet awangardowych stylizacji pasować będą bransoletki o masywniejszym, wyrazistym designie połączone na przykład z kauczukiem.