Doładowanie Play – jak zasilić swój telefon w kilku prostych krokach?

Doładowanie Play – jak zasilić swój telefon w kilku prostych krokach?

You are currently viewing Doładowanie Play – jak zasilić swój telefon w kilku prostych krokach?

Właśnie otrzymałeś SMS-a z powiadomieniem, że nie możesz wykonywać połączeń, wysyłać wiadomości ani korzystać z pakietu mobilnego? Czas zrealizować doładowanie! Play to jedna z najchętniej wybieranych sieci w Polsce, dzięki czemu możesz zasilić swoje konto na wiele sposobów. Sprawdź, jakie masz opcje.

Doładowanie Play – jak zasilić swój telefon?

Jesteś użytkownikiem sieci Play? Doładowanie telefonu możesz zrealizować na kilka sposobów. Z pewnością znajdziesz wśród nich idealną opcję dla siebie. Pierwsza metoda wymaga zainstalowania aplikacji Play24. Musisz się w niej zalogować i kliknąć „Doładowania” na dole ekranu. Teraz wybierz z listy kwotę i opłać swój zakup. Możesz uiścić należność za pomocą różnych metod płatności, np. poprzez BLIK, kartę płatniczą, przelew online czy Apple Pay bądź Google Play. Doładowanie zostanie zrealizowane zaraz po zakupie!

Doładowanie Play w postaci zdrapki i wydruku

Przejdźmy do kolejnego sposobu, za którego pomocą możesz zrealizować doładowanie Play na kartę. Mowa tutaj o zdrapkach, które jeszcze kilka lat temu cieszyły się ogromną popularnością. Możesz zakupić je w salonach sprzedaży fioletowego operatora lub w wielu innych punktach. Wprowadź w swoim telefonie: *100*[14-cyfrowy kod ze zdrapki]# i całość zatwierdź. Już za kilka sekund otrzymasz powiadomienie o doładowaniu konta.

Takie doładowania Play są już rzadkością. O wiele częściej można spotkać się z wydrukami. Są one o wiele szybszą metodą, ponieważ wcześniej nie trzeba nic zdrapywać, żeby odkryć kod zasilający. Doładowania w takiej postaci kupisz niemal wszędzie, np. w sieci sklepów Żabka, na stacjach benzynowych czy w salonikach prasowych.

W jaki jeszcze sposób można doładować konto w Play?

Doładowanie Play na kartę można również zakupić w salonie fioletowego operatora poprzez terminal płatniczy. Ta opcja wydaje się najszybszą. Minusem jest jednak niewielka dostępność takich punktów, szczególnie w małych miejscowościach. Jak doładować konto za pomocą tego rozwiązania? Wystarczy podać numer swojego telefonu pracownikowi, a także wysokość kwoty doładowania i opłacić zakup. Nie trzeba zdrapywać kart ani wpisywać kodów.

Doładowanie konta w sieci Play za pomocą telefonu na abonament

Jeśli nie masz funduszy na doładowanie swojego telefonu, możesz poprosić o pomoc bliską osobę, która ma abonament w sieci Play. Należność zostanie dopisania do kolejnej faktury. Taką operację można przeprowadzić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wpisanie kodu *111*15*1#. Następnie osoba posiadająca abonament zostanie poproszona o podanie Twojego numeru telefonu oraz kwoty doładowania.

Istnieje również możliwość zasilenia konta poprzez telefon na abonament z użyciem aplikacji Play24. W takim przypadku należy wybrać opcję „Doładowanie telefonu na kartę z abonamentu”, wpisać numer telefonu, wysokość kwoty i gotowe!