TOP 5 najlepszych gier na PlayStation

TOP 5 najlepszych gier na PlayStation

You are currently viewing TOP 5 najlepszych gier na PlayStation

Konsole do gier stały się ulubioną formą wielu graczy pragnących wygodnie rozgrywać swoje przygody online. I choć nie są tanie, to jednak doświadczenie, które oferują, sprawia, że cieszą się dużą popularnością.

Jak kupować gry na PS 5?

Po premierze PlayStation 5 boom na gry platformowe rozkwitł z nową siłą. Wraz z dostępnością nowej konsoli pojawiły się nowe i zaktualizowane gry, spośród których wiele zwraca uwagę jakością lub fabułą.

Wraz z PlayStation 5 pojawił się także system subskrypcji o nazwie PlayStation Plus, dzięki któremu otrzymujesz dostęp do niektórych gier i oferty specjalne. Możemy także, jak wcześniej, kupować gry w PlayStation Store. Możesz użyć dowolnej formy płatności online lub kupić doładowanie PlayStation w postaci kodu, który następnie wprowadzasz w urządzeniu. Jeśli szukasz czegoś nowego albo masz doładowania do gier i nie wiesz, na co je wydać, sprawdź listę najlepszych tytułów – na pewno znajdziesz coś godnego uwagi!

  1. ASTRO’S Playroom

To darmowa gra na PlayStation 5, która przede wszystkim ma pomóc w nauce korzystania z kontrolera, ale sama w sobie jest miłą, fajnie rozbudowaną zręcznościówką. Kierując małym robotem o imieniu ASTRO, pokonujemy kolejne plansze, zdobywamy przedmioty i pokonujemy bossów, przy okazji odkrywając historię gier komputerowych. Dla smakoszy – w grze poukrywane są easter eggs, nawiązujące do popularnych gier platformowych.

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon

Popularna gra komputerowa doczekała się wersji na PlayStation i trzeba przyznać, że rozgrywa się świetnie. Fenomen wiedźmińskiej gry nie ustaje i trudno się dziwić, ponieważ świat wykreowany przez CD Project RED na podstawie prozy Sapkowskiego jest naprawdę spójny i dopracowany. Pierwsza wersja, wydana jeszcze na PlayStation 4, miała pewne błędy i opóźnienia, ale w nową gra się już bardzo płynnie.

  1. Marvel’s Spider-Man

Spider-Mana nie trzeba nikomu przedstawiać, ale być może nie mieliście jeszcze okazji w niego zagrać. A jeśli nawet, to nowsze wersje są znacznie bardziej widowiskowe i satysfakcjonujące, warto więc dać im szansę. Bujanie się na pajęczynie między wieżowcami naprawdę robi wrażenie, zwłaszcza na większym ekranie!

  1. Horizon Forbidden West

Kontynuacja Horizon Zero Dawn, bardzo starannie przygotowana graficznie. To gra fabularna w postapokaliptycznym świecie, gdzie ludzie walczą przeciwko zbuntowanym robotom. Brzmi banalnie? Szczegóły i klimat gry, a także udział sztucznej inteligencji w odbudowie świata dodają smaczku. Polecamy!

  1. Remnant 2

Mroczne RPG akcji, w którym walczymy z istotami przypominającymi bogów. Staranna grafika i dwa tryby (fabularny albo przygody) to mocne strony Remnanta. Z perspektywy gracza przyjemne jest także to, że w razie niepowodzenia nie tracimy zebranych przedmiotów.