Wynajem mieszkania – pomocna dłoń

Wynajem mieszkania – pomocna dłoń

You are currently viewing Wynajem mieszkania – pomocna dłoń

Rynek lokali mieszkalnych do wynajęcia jest w Polsce bardzo duży i rozbudowany. Prawdopodobnie każdy znajdzie coś dla siebie, ale samo poszukiwanie mieszkania i załatwianie formalności związanych z wynajmem nie jest proste. Dlatego warto skorzystać z łatwej do uzyskania pomocy.

Dużo mieszkań do wyboru, możliwość łatwego przeniesienia się, kiedy zmieniamy pracę, mniejsza odpowiedzialność za nieruchomość oraz koszta niższe niż przy zakupie – to główne zalety wynajmu lokalu mieszkalnego. Jednakże z decyzją taką wiąże się zapewne tyle samo radości, co obaw. Znalezienie odpowiedniego M czy pozałatwianie formalności nie dla każdego będzie też łatwe. Na szczęście, kompleksową pomoc w tym zakresie niesie platforma do wynajmu mieszkań.

W czym pomoże nam platforma do wynajmu mieszkań?

Ogłoszeń dotyczących wynajmu mieszkań jest bardzo dużo. Ich przeglądanie zabiera czas, a kiedy osobiście sprawdzamy lokal, okazać się może, że w ogłoszenie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Korzystając z platformy do wynajmu, zyskujemy pewność, że wszystkie oferty najmu dodane do bazy zostały zweryfikowane przez kompetentnych pracowników pod kątem stanu lokalu, wyposażenia i komfort zamieszkania.

Umowy najmu często zawierają różnego rodzaju kruczki, pozwalające właścicielowi nieruchomości przykładowo zmieniać (czytaj: podwyższać) czynsz w nieprzewidywalny sposób. Dzięki platformie do wynajmu mieszkań, z pewnością podpiszemy bezpieczną umowę najmu, która zabezpieczy m.in. wysokość opłat za czynsz.

Mówiąc krótko, możemy łatwo znaleźć lokal dopasowany do naszych potrzeb i możliwości finansowych, nie musimy się też bać nieuczciwych ofert ani trefnych umów.

Do tego dochodzi intuicyjna, darmowa aplikacja mobilna najemcy. Z jej pomocą można wykonywać liczne czynności, takie jak: opłacanie rachunków, zgłaszanie awarii, kontaktowanie się z opiekunem mieszkania i wiele innych. 

Jak to działa?

Dzięki platformie do wynajmu znajdziemy mieszkanie dopasowane do naszych potrzeb i możliwości finansowych; możemy to zrobić, samodzielnie przeglądając oferty zgromadzone w bazie lub skorzystać z pomocy doradcy. Następnie umawiamy się na prezentację lokalu. Jeśli zdecydujemy się na jego wynajęcie, podpisujemy umowę – albo online, albo na spotkaniu, w dogodnym dla nas miejscu i czasie. Na koniec pobieramy aplikację mobilną najemcy… i to wszystko, możemy się cieszyć nowym lokum.