Wymarzony świąteczny prezent od Dreame na nowe mieszkanie!

Wymarzony świąteczny prezent od Dreame na nowe mieszkanie!

You are currently viewing Wymarzony świąteczny prezent od Dreame na nowe mieszkanie!

Jeżeli bliska Ci osoba niedawno wprowadziła się do nowego mieszkania, to na pewno jest na etapie uzupełniania go o niezbędne wyposażenie. Na Święta możesz podarować jej coś praktycznego, a jednocześnie niezbędnego. Na pewno wymarzonym prezentem świątecznym będzie dla niej odkurzacz. Warto wybrać model od Dreame. Poznaj najciekawsze propozycje.

Dreame H12 Core w prezencie na Święta – wygodne ładowanie i dwa tryby pracy 

Odkurzacze pionowe to bez wątpienia hit ostatnich kilku lat i właśnie takie urządzenie warto podarować na Święta osobie, która właśnie wprowadziła się do nowego mieszkania. Niezależnie od metrażu świetnie się sprawdzi, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Akumulator można ładować wygodnie, umieszczając w podstawie i podłączając do gniazdka. Odkurzacz wyposażony jest nie tylko w pojemnik na kurz, ale i zbiornik na wodę. Dodatkowo posiada wyświetlacz LED, na którym ukazują się powiadomienia, np. o konieczności naładowania czy uzupełnienia zbiornika. Szczotkę odkurzacza można oczyścić włączając tryb samoczyszczenia po włożeniu do podstawy. Jest to niezwykle wygodne i umożliwia przygotowanie szczotki do ponownego użycia. Można zawsze mieć pewność, że jest czysta i nie zabrudzi dodatkowo podłogi. Odkurzacz dopasowuje tryb ssania do poziomu zanieczyszczenia. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać pracę akumulatora przez 25 minut. Choć nie wydaje się to bardzo długi czas, to jeśli osoba, którą chcesz obdarować ma stosunkowo małe mieszkanie, to taki model świetnie się u niej sprawdzi.     

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Dreame T30 – odkurzy każdy kąt 

W prezencie na Święta Bożego Narodzenia możesz bliskiej osobie podarować też model T30 od Dreame. Ten odkurzacz pionowy wyposażony jest w kilka końcówek. Choć nie ma trybu pracy na mokro, to ma wiele innych zalet. Jedną z nich jest wyposażenie w 5-stopniową filtrację, dzięki której odkurzacz może całkowicie zneutralizować roztocza, a także usunąć większość zanieczyszczeń, a na pewno te o wielkości do 0,3 mikrona. Wśród końcówek znajdziesz dyszę szczelinową, czy też elastyczny adapter do odkurzania pod meblami. Tym odkurzaczem można oczyścić skutecznie nawet powierzchnię tekstyliów, choćby zasłon, które chłoną wiele zanieczyszczeń. Odkurzacz Dreame T30 jest naprawdę wymarzonym prezentem, dla wszystkich tych, którzy z łatwością chcą odkurzyć każdy kąt.      

Coś dla miłośników elektronicznych gadżetów, czyli robot sprzątający Dreame D9 Max  

Nie każdy jest miłośnikiem odkurzania. Oczywiście już odkurzacz pionowy, który nie jest ciężki znacząco ułatwia tę pracę, choćby przez brak kabla, którego nie trzeba za sobą ciągnąć. Jeśli jednak chcesz bliskiej osobie jeszcze bardziej ułatwić życie, to na Święta podaruj jej robot sprzątający Dreame D9 Max. Posiada siłę ssania 4000 Pa, która jest optymalna do pozbycia się zarówno sypkich, jak i płynnych zabrudzeń, a także kurzu i roztoczy. Może poruszać się także na piętrze i nie ma obaw, że spadnie ze schodów, gdyż wyposażony jest w czujniki, które rozpoznają wysokość, ale i przeszkody. Oczywiście pewne może pokonać i jeśli próg nie jest wyższy niż 20 mm, to bez problemu dostanie się do pomieszczenia. Można nim sterować przy użyciu smartfona i odpowiednio go zaprogramować. Sprawdzi się nawet w dość dużym mieszkaniu, bo może pracować nieprzerwanie nawet przez 150 minut. To świetny wybór dla miłośników elektronicznych gadżetów, którzy lubią czystość, ale nie przepadają za sprzątaniem. Wszystkie odkurzacze znajdziesz w ofercie na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl/.