Komfortowe i trwałe materace hotelowe JMB – gwarancja jakości

Komfortowe i trwałe materace hotelowe JMB – gwarancja jakości

You are currently viewing Komfortowe i trwałe materace hotelowe JMB – gwarancja jakości

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że najważniejszym elementem hotelowej sypialni jest łóżko. Stanowi ono ostoję dla zmęczonych Gości, więc warto zadbać o to, aby było ono możliwie jak najbardziej komfortowe. Łóżka i materace hotelowe to elementy, które nie powinny być dobierane po macoszemu. Tylko wysokiej jakości rozwiązania pozwalają zapewnić trwałość i wygodę oczekiwane przez osoby odwiedzające hotele i pensjonaty.

Zacznij od podstaw – wybierz odpowiednią bazę

Zanim zaczniesz przeglądać materace hotelowe, koniecznie zadbaj o dobór właściwego łóżka. Aranżację pokoju sypialnego warto zacząć od wyboru odpowiedniej bazy. Dostarcza je m.in. marka JMB, dzięki której wyposażanie hoteli o rozmaitym standardzie nie stanowi żadnego kłopotu. Priorytetem dla JMB jest odpowiednia współpraca bazy z materacem hotelowym, dlatego inwestycja w produkty tej marki pozwala stworzyć spójne, świetnie skomponowane posłanie.

W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na jedno z poniższych rozwiązań:

  • Baza Simple – głównym komponentem jest drewno, lecz nie brakuje dodatków w postaci elementów płyty meblowej czy też wysoko sprężystej pianki. Wygodne rozwiązanie dla standardowych pokoi hotelowych
  • Baza Komfort – wyposażona w dwa komponenty zwiększające trwałość i komfort: płytę MDF oraz sprężyny bonnellowe.
  • Baza Komfort Lux – najwyższy standard o wzmocnionych bokach. Zapewnia optymalną pozycję materace niezależnie od sytuacji.

Dobre materace hotelowe. Czyli jakie?

O ile dobór właściwej bazy może być prosty, o tyle znalezienie materaca, który spełni oczekiwania wszystkich Gości odwiedzających nasz obiekt może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlaczego jest to takie trudne? Jak wiadomo dobór materaca jest kwestią indywidualną. Wybrane rozwiązanie powinno uwzględniać nie tylko osobiste preferencje użytkownika, ale także jego wagę oraz ewentualne schorzenia. W związku z tym pokoje Gości powinny być wyposażone w możliwie jak najbardziej uniwersalne materace hotelowe, które zapewnią satysfakcjonujący wypoczynek każdemu.

W tym zakresie sprawdzą się modele, które nie są ani za twarde, ani za miękkie. Przykładem materaca hotelowego, który świetnie spełni swoje zadanie jest model OPTIMAL H2. Ten średnio-twardy materac kieszeniowy współpracuje znakomicie z każdą bazą i stanowi optymalne rozwiązanie dla właścicieli obiektów noclegowych. Dzięki dużej gęstości rozmieszczenia sprężyn (289 na m2) produkt zapewnia świetne podparcie, natomiast pianka poliuretanowa pozwala na szybkie znalezienie właściwej pozycji snu.

materac

Materace hotelowe dla pokoi premium

Chcąc odpowiednio wyposażyć pokój reprezentujący najwyższy standard w zakresie komfortu, z pewnością warto sprawdzić zalety, które skrywają materace hotelowe HYBRID PLUS. Przemyślane połączenie sprężyn i dwóch rodzajów pianek pozwala uzyskać komfort wpisujący się znakomicie w potrzeby 5-gwiazdkowych hoteli. Wysokość materaca wynosi aż 32 cm. Niezależnie od tego kto spędzi na nim noc, z pewnością obudzi się zregenerowany i wypoczęty.

Dobierz idealne zestawy dla Twojego obiektu

W ofercie JMB Design znajdziesz materace hotelowe przeznaczone zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par, które chcą miło wspominać pobyt w Twoim obiekcie. Pamiętaj, że zadowolenie Gości wynika w dużej mierze z jakości snu, dlatego inwestycja w wysokiej klasy rozwiązania w tym zakresie powinna być dla Ciebie priorytetem. W znalezieniu optymalnych produktów pomogą Ci doświadczeni przedstawiciele marki.